



1018 AK, AMSTERDAM
*Plan je bezichtiging eenvoudig via onze website, wanneer het jou uitkomt 24/7*
Fraai, smaakvol en bijzonder efficiënt ingedeeld 3-kamer hoekappartement van circa 82m² met berging op de begane grond van circa 5m².
De woning is gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig appartementencomplex voorzien van een LIFT, in het zeer kindvriendelijke, ruim opgezette, groene en autovrije Funenpark. De woning is gelegen op EIGEN GROND.
Dankzij de hoekligging en grote raampartijen voelt de woning ruim, open en comfortabel aan, een zeldzame combinatie midden in de stad.
IDEALE LIGGEN EN BEREIKBAARHEID:
Geniet van de rust en het groen van het Funenpark, ontworpen door landschapsarchitect Bram Breedveld en het stedenbouwkundig ontwerp van het Funenpark is van prijswinnend architectenbureau de Architekten Cie (Frits van Dongen). De architect van dit fraaie appartementencomplex is DKV Architecten (Herman de Kovel). En dit alles op loopafstand van de bruisende binnenstad.
In het park ligt de vernieuwde Oosterspeeltuin, een sportveld, een basisschool en kinderopvang. Er worden buiten sportlessen gegeven door verschillende sportscholen uit de buurt of met eigen Personal trainers in groepjes en in het gras kan je heerlijk picknicken en genieten van de rust.
Winkelen kan in de Czaar Peterstraat of op de Dappermarkt en er is keuze uit 3 supermarkten in de buurt. Op een steenworp afstand liggen diverse populaire cafés en restaurants zoals onder andere Louie Louie, Brouwerij ’t IJ, de Kop van Oost, het Pompstation en Mooie Boules.
Verder liggen twee bioscopen, ARTIS, het prachtige Oosterpark, het Tropenmuseum, NEMO, het Scheepvaartmuseum en winkelcentrum Brazilië om de hoek. En niet te vergeten het Marine terrein waar je fantastisch kunt zwemmen naast het VOC- schip Amsterdam.
Het prachtige en vernieuwde Oosterpark biedt allerlei faciliteiten voor sport en ontspanning en heeft verschillende zonnige terrassen op nog geen 5 minuten fietsen.
De woning is zeer gunstig gelegen ten opzichte van de ring A-10 middels de uitvalsweg S-114 (Piet Heijntunnel), de tramlijnen 7, 14 en 26 en buslijn 22. Binnen 5 minuten fietsen ben je op het station Muiderpoort en binnen 10 minuten op Centraal Station Amsterdam of op de Dam.
Parkeervergunning mogelijk.
INDELING:
De prettige gemeenschappelijke entree met lift en het ruime trappenhuis zijn voorzien van hoge plafonds en bieden toegang tot de woning op de tweede verdieping. De woning heeft een perfecte indeling en is voorzien van mooie materialen en kozijnwerk met dubbel glas. Vanuit de ruime hal zijn alle vertrekken bereikbaar.
De lichte, zonnige woonkamer is gelegen op de hoek en biedt een weids uitzicht over het groene park. De open keuken heeft een goede en praktische indeling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een 5-pits gasfornuis, koelkast, vriezer, oven en vaatwasser.
De woning beschikt over twee zeer royale slaapkamers, maar in dit type woning is een derde slaapkamer mogelijk. De hoofdslaapkamer is voorzien van ruime op maat gemaakte kastenwand. De tweede slaapkamer is riant en te verdelen in twee slaapkamers. Er zou eventueel een extra raam gemaakt kunnen worden in de gevel, waardoor alle drie de slaapkamers daglicht toetreding hebben.
De prettige badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche en wastafelmeubel.
Daarnaast is er een separaat toilet in de hal. De ruime interne berging, voelt bijna als een walk-in closet en is voorzien van een wasmachine en een drogeraansluiting. Daarnaast is er ook nog een tweede, interne berging waar zich de cv-ketel bevindt.
Op de begane grond beschikt de woning ook nog over een eigen (fietsen)berging.
BIJZONDERHEDEN:
• Fantastisch, licht hoekappartement met vrij uitzicht;
• Woonoppervlakte ca. 82 m²;
• Gelegen op eigen grond;
• Energielabel A, dus zeer lage stook- en energiekosten;
• Plafondhoge kozijnen met dubbel glas;
• Mogelijkheden voor het creëren van een 3e slaapkamer[Fv1.1];
• Lift aanwezig;
• (Fietsen) berging van ca. 5 m²;
• Unieke combinatie van rust, groen en centrale ligging;
• Zonnepanelen voor elektra in de gezamenlijke ruimtes;
• Huismeester aanwezig, kantoor houdende in complex Sporenboog;
A GREAT HOME THAT BRINGS DESIGN, LIGHT AND GREEN LIVING TOGETHER IN THE HEART OF THE CITY
*This property is listed by an MVA Certified Expat Broker*
The Good Guys
Lijnbaansgracht 307
1017RN, AMSTERDAM
Heb je al op deze woning gereageerd? Zorg dan dat jouw voorinschrijving voltooid is, zodat je kans maakt op een bezichtiging. Helaas kunnen we niet iedereen uitnodigen.
Maak een zoekprofiel aan!
Deze woning is erg populair. Voor deze woning zijn al voldoende contactaanvragen binnengekomen, je kunt daarom niet meer reageren op deze woning.
Maak een zoekprofiel aan!
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering