



Delistraat 30 E
1094 CW, AMSTERDAM
Kenmerken
Omschrijving
Wat een pareltje! Dit appartement is helemaal af. Het ligt op de tweede verdieping aan de stille achterzijde van het karakteristieke gebouw in het mooiste stuk van de Indische Buurt. Een supergroot balkon op het zuiden, airco in de slaapkamer en een perfecte indeling maken het compleet.
*** Bezoek onze webstie om zelf een bezichtiging in te plannen ***
Indeling:
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u het appartement op de tweede verdieping aan de achterzijde.
U komt binnen in een klein halletje, waar ruimte is voor de garderobe en een bergkast met de CV-ketel.
De woonkamer met open keuken heeft grote openslaande deuren naar het balkon. Dit balkon is vergroot en is ruim anderhalve meter diep. U kijkt uit over de groene binnentuinen van het bouwblok.
De keuken is modern en volledig ingericht. Het heeft een vaatwasser, grote koelkast met vriesvak, een oven-magnetron en een wasmachine.
Naast de woonkamer is de aparte slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een airco unit, waardoor u hier ook in de zomer heerlijk kunt slapen!
De badkamer is voorzien van een inloopdouche en de WC.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1903
- totaal vernieuwbouwd in 2008
- twee kamer appartement op de tweede verdieping
- woonoppervlak 28 m2 (conform NEN2580)
- groot verdiept balkon op het zuiden
- airconditioning in de slaapkamer
- moderne keuken en badkamer
- oven-magnetron uit 2024, vaatwasser uit 2020
- energielabel C
- dubbel glas (HR++) in kunststof kozijnen
- CV ketel uit 2020, laatste onderhoud januari 2026
- energiekosten € 80,- per maand
- actieve VVE met meerjaren onderhoudsplan en gezonde reserve
- maandelijkse servicekosten € 60,-
- balkons vernieuwd in 2022
- gelegen op gemeentelijke erfpachtgrond
- jaarlijkse canon € 1267,-
- voortdurend recht van erfpacht, huidig tijdvak loopt tot 2058
- overstap naar eeuwigdurende erfpacht onder gunstige voorwaarden gedaan in 2019 en de koper kan deze datum, inclusief de voorwaarden, overnemen
- WOZ waarde € 291.000,- (belastingjaar 2026).
Omgeving:
De Delistraat loopt van de Celebesstraat naar de Borneostraat in het noordwestelijke en meest geliefde deel van de Indische Buurt in Amsterdam-Oost.
Dit deel van de buurt wordt gekenmerkt door de karakteristieke bouw uit het einde van de achttiende eeuw.
Alles wat het wonen in dit deel van de stad zo fijn maakt ligt op loopafstand van de woning. De winkels in de Java- en Eerste van Swindenstraat, restaurants (Wilde Zwijnen!) en koffiezaken op het Javaplein, bioscoop Studio-K op de Borneostraat en het Oosterpark en het Flevopark!
De bereikbaarheid met openbaar vervoer is goed. Op nog geen vijftig meter afstand van het appartement is een halte van de tramlijnen 14, 19 en 25 aan de Zeerburgerkade.
Het Muiderpoortstation ligt op tien minuten lopen.
Ook met de auto bent u snel in het centrum, via de S-100 centrumring Mauritskade, en de Ring A-10 Oost.
U kunt een parkeervergunning aanvragen voor dit deel van de stad, Oost-3, waarmee u in de hele Indische Buurt kunt parkeren!
Zie voor de laatste informatie de website van de gemeente Amsterdam.
INTERESSE?
NEEM CONTACT OP!
Dokter makelaars
Derde Helmersstraat 30 hs
1054BH, AMSTERDAM
WONING OP DE KAART
IK HEB INTERESSE!
DE MVA IS ER VOOR JOU
)
HEB JIJ AL EEN AANKOOPMAKELAAR?
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
SOORTGELIJKE WONINGEN IN JOUW MAILBOX?
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
WAAR AAN TE DENKEN BIJ FINANCIERING?
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering


