Bajeskwartier | The Emerald 601 ong
1096, Amsterdam
€ 840.000
Omschrijving
Bouwnummer 601
Type C02
In dit appartement op de zesde etage van Bajeskwartier vind je een perfecte balans tussen comfort en stijl. Met een balkon van 18 vierkante meter op het zuidoosten kun je volop genieten van de zon gedurende de dag. Dit appartement biedt jou de kans om een thuis te creëren dat naadloos aansluit bij jouw levensstijl. De woonoppervlakte van 86 vierkante meter en de drie goed ingedeelde kamers maken het leven hier aangenaam en praktisch.
Woningtype: Appartement
Woonoppervlakte: 86 m²
Aantal kamers: 3
Etage: 6
Balkonoppervlakte: 18 m²
Balkonoriëntatie: Zuidoost
Energielabel: A+
Berging: 1
Parkeerplaats: 1
De ligging van het balkon biedt je de kans om te genieten van prachtige zonsondergangen en een adembenemend uitzicht over de stad. Bajeskwartier is meer dan alleen een woonproject; het is een gemeenschap die gericht is op duurzaamheid en een gezonde leefomgeving. De focus op groene ruimtes en autoluwe straten maakt het ideaal voor iedereen die wil genieten van een actieve levensstijl. Maak kennis met de bruisende buurt vol trendy restaurants, gezellige cafés en groene parken. Dit appartement is de perfecte plek voor jou als je op zoek bent naar een nieuwbouw appartement in Amsterdam.
* Bij balkonoppervlakte staat de totale oppervlakte van de buitenruimte opgenomen. In de prijslijst is aangegeven welk deel (m²) van het balkon dieper is dan 1,5 meter en als zitgedeelte gebruikt kan worden.
** In Bajeskwartier is een semi openbare parkeergarage gerealiseerd door Bajes Kwartier Ontwikkeling CV. In de prijslijst is aangegeven welke bouwnummers een eerste recht hebben op het huren van een parkeerplaats.
Lees de volledige omschrijvingKenmerken
| Soort bouw | Nieuwbouw |
| Energie Label | A+ |
| Voorziening | natuurlijke ventilatie |
| Woonoppervlakte | 86 m² |
| Buitenoppervlakte | 28 m² |
| Objecttype | bovenwoning |
| Type | appartement |
| Inhoud | 224 m³ |
| Verdieping van Ingang | 0 |
| Aantal Slaapkamers | 2 |
| Aantal Verdiepingen | 1 |
| Aantal Kamers | 3 |
Interesse?
Neem contact op!
Eefje Voogd Makelaardij B.V.
De Boelelaan 7 601-ong
1083HJ, Amsterdam
020-3050560
Woning op de kaart
Ik heb interesse!
De MVA is er voor jou
Heb jij al een aankoopmakelaar?
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Soortgelijke woningen in jouw mailbox?
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Waar aan te denken bij financiering?
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Bajeskwartier | The Emerald 601 ong
1096, Amsterdam




