



1441 CT, PURMEREND
De mogelijke ontwikkelplannen zijn uitgewerkt door EWP Ingenieurs. Deze hebben we in de beelden bijgevoegd, maar liefst 14 appartementen zijn hier eventueel mogelijk. KIJK NAAR DIT PLAN.
In het centrum van Purmerend is per heden in de verkoop gekomen het prachtige grote pand aan de Dubbele Buurt 13 te Purmerend welke geheel doorloopt naar de Achterdijk 10-12 te Purmerend.
De begane grond was in gebruik als winkelruimte, groot 457 m² en ca. 41 m² opslagruimte/kantine op de 1e etage aan de Dubbele Buurt kant en de etages, aan de Achterdijk zijde, als wonen.
De bovengelegen woning is binnendoor via de winkelruimte en buitenom bereikbaar.
De indeling van het appartement is als volgt: een royale overloop en toilet, recreatie ruimte, pantry en grote woonkamer uitlopend op het ruime dakterras verder bovengelegen slaapkamers en badkamer met toilet.
Meetrapport NEN 2580 aanwezig.
Locatie en bereikbaarheid : Het is gelegen op een A-1 locatie in het centrum van Purmerend.
Het geheel zal leeg en ontruimd worden opgeleverd aan de koper.
Kadastrale gemeente: Purmerend, Sectie C, Nummers 3674, 3990 en 741.
Dit gebouw heeft een energielabel A++
Voorbehoud: Goedkeuring van de eigenaar/opdrachtgever.
Deze informatie is vrijblijvend. Omtrent gegevens en bevindingen wordt geen aansprakelijkheid aanvaard.
Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend B.V.
Gorslaan 12
1441RG, PURMEREND
)
Het kopen van een woning in Amsterdam doe je met een aankoopmakelaar.
Vind een aankoopmakelaar
)
Altijd als eerste op de hoogte van nieuw aanbod. Maak een zoekprofiel aan!
Maak een zoekprofiel aan
)
Waarom je je laat adviseren door experts bij de aankoop van jouw woning.
Over financiering