



1074 BP, AMSTERDAM
Licht, ruim en modern wonen op eigen grond in de Pijp – met vrij uitzicht aan zowel de voor- én achterzijde!
Welkom aan de Hemonystraat 24!
Dit moderne en goed ingedeelde appartement van 71 m² ligt op de eerste verdieping van een charmant pand in de bruisende Pijp. Een woning met karakter, comfort en verrassend veel licht dankzij het vrije uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde.
De lichte woonkamer aan de voorzijde heeft een Frans balkon, waar je in de ochtendzon met een kop koffie geniet van het stadsleven beneden.
In het midden van het appartement bevindt zich de ruime woonkeuken – een heerlijke plek om te koken, borrelen en tafelen met vrienden. Dit is echt het hart van het huis.
De moderne keuken is voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur en biedt directe toegang tot de woonkamer.
Je kan deze twee ruimtes echter ook heel goed van elkaar scheiden door de prachtige op maat gemaakte harmonica en-suite deuren.
De slaapkamer ligt achter de keuken en is erg ruim. Grenzend aan deze kamer, ligt het ruime en zonnige balkon waar je heerlijk kan genieten van de rust en het groen in de buurt. Een tweede slaap/ kinder- of werkkamer ligt tevens aan de achterzijde. Deze kamer heeft over de lengte van de muur een op maat gemaakte inbouwkast. Daarnaast hebben de huidige eigenaren een extra kamer naast de woonkamer gerealiseerd. Dit is optioneel en de wand is eenvoudig te verwijderen indien een extra werkkamer / speelkamer of kleed kamer niet gewenst is. Dat geeft tevens nog meer ruimte en licht aan de woonkamer.
De badkamer is praktisch en stijlvol ingericht met een douche, toilet, wastafelmeubel en ruimte voor de wasmachine en droger.
Dankzij de moderne afwerking, de goede indeling en het vrije uitzicht voelt dit appartement nog ruimer en lichter aan dan het al is.
Op de zolderetage bevindt zich nog een eigen ruime afgeschermde berging van ongeveer 7m2. In het gedeelde souterrain is ruimte horend bij deze woning waar fietsen e.d. binnen gezet kunnen worden.
Omgeving:
De ligging is ideaal: in een rustige straat, maar op loopafstand van alles wat De Pijp zo geliefd maakt – van gezellige en hippe cafés en restaurants tot een enorme hoeveelheid aan winkels, supermarkten en speciaalzaken, de Albert Cuypmarkt, het Sarphatipark en de metro (Noord/Zuidlijn).
Ook voor stellen met kinderen of een kinderwens, is deze plek heerlijk. Gelegen in een rustige straat met diverse speeltuinen, scholen en voldoende kinderopvang in de nabijheid.
Bijzonderheden:
Woonoppervlakte: ca. 71 m² op eigen grond!
Eerste verdieping met ruime berging op zolder
In het souterrain ruimte voor twee fietsen
Vrij uitzicht voor én achter
Ruim balkon achter met groen en vrij uitzicht
Ruim frans balkon voor
Moderne afwerking
Gezellige en mooie woonkeuken
Praktische badkamer
Gelegen in het hart van De Pijp
Oplevering in overleg maar kan eventueel al spoedig.
Kortom: een licht, comfortabel en instap klaar appartement met een heerlijk buitengevoel midden in de stad.
Francis Helmig Realty
Van Ostadestraat 259 hs
1073TN, AMSTERDAM
)
Buying a home in Amsterdam is done with a buying agent.
Find a buying agent
)
Always the first to know about new offers. Create a search profile!
Create a search profile