James Wattstraat 77
1097 DL AmsterdamHuurprijs € 2.640 per maand
Omschrijving
Het gebouw Europahuis is gelegen aan de James Wattstraat 77 in Amsterdam Oost. De gevel is in 2019 vernieuwd en uitgebreid met acht moderne creatieve kantoorruimtes in de plint. Het Europahuis is zowel met de auto als het openbaar vervoer uitstekend bereikbaar. Het ligt op slechts vijf minuten lopen van NS-station Amsterdam Amstel en is eenvoudig te bereiken met de auto via de nabijgelegen ringweg A10, afslag A112. In de omgeving van het Europahuis zijn tal van horecagelegenheden waar je kunt genieten van een heerlijke maaltijd of borrel, zoals House of Watt, dakterras GAPP, De Vergulden Eenhoorn en restaurant Dauphine. Daarnaast zijn er verschillende accommodatiemogelijkheden, met nabijgelegen hotels zoals Hotel Chassé en Hotel Casa.
Beschikbaarheid
Kantoorruimte (unit 2) in de plint van 127,15 m² v.v.o., als volgt verdeeld:
– Begane grond: 49,89 m² v.v.o.
– Souterrain/-1 verdieping: 77,26 m² v.v.o.
Huurprijs
De huurprijs voor unit 2 is € 2.640,- per maand, te vermeerderen met btw en
servicekosten.
Servicekosten
servicekosten voor unit 2 is € 371,- per maand, te vermeerderen met btw.
Huurtermijn
5 jaar + 5 jaar. Een langer of korter huurtermijn is bespreekbaar.
Aanvaarding
Beschikbaar per 1 juli 2025.
Duurzaamheid
Het gebouw beschikt over een energielabel A.
Opleveringsniveau
De kantoorruimte wordt casco+ opgeleverd, inclusief:
– Keuken;
– Twee toiletten;
– Douche.
Parkeren
Parkeren is mogelijk in de bijgelegen parkeergarage, afhankelijk van beschikbaarheid. De kosten bedragen € 3.000,- per parkeerplaats per jaar.
of
Op twee minuten loopafstand zit Parkbee ‘Stephensonstraat’ en op drie minuten loopafstand zit Parkbee ‘Amstelgebouw’. Hier kunnen, indien beschikbaar, parkeerabonnementen worden afgesloten.
Bereikbaarheid
Eigen vervoer
Het gebouw is perfect te bereiken via de ringweg A10 Zuid (afslag A112) welke direct aansluiting geeft op de Rijksweg A2 (Amsterdam – Utrecht) alsmede Rijksweg A4 (Amsterdam – Schiphol – Den Haag). Vanaf het centrum van Amsterdam is het gebouw ook makkelijk te bereiken via de Weesperstraat en de Wibautstraat.
Openbaar vervoer
Tevens is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer goed. Op vijf minuten loopafstand is het station Amsterdam Amstel te vinden die een directe verbinding heeft met Intercity NS Stations.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Prijs | € 2.640 per maand |
Status | Beschikbaar |
Aanvaarding | per datum |
Bouw | |
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1964 |
Type Woning | Kantoorruimte |
Duurzaamheid | |
Energielabel | A |
Kaart
Bekijk op kaartContact
Afspraak maken
Gerelateerd aanbod
Amsterdam
Amsterdam de Nederlandse hoofdstad, staat bekend om het artistieke erfgoed, het uitgebreide grachtennetwerk en de smalle gevelhuizen, een erfenis uit de Gouden Eeuw. In het Museumkwartier bevinden zich het Van Gogh Museum, het Rijksmuseum met werken van Rembrandt en Vermeer, en het Stedelijk Museum met moderne kunst. Fietsen is onlosmakelijk verbonden met het karakter van de stad en er zijn veel fietspaden. In het centrum van Amsterdam vind je natuurlijk de prachtige grachten waar de stad bekend om staat, maar er is nog zo veel meer.
Bekijk gerelateerde objectenStadsdeel Oost
Stadsdeel Oost bestaat uit vier gebieden. Het stadsdeel wordt aan de westkant afgekaderd door de Amstel en aan de oostkant valt heel IJburg onder dit stadsdeel. Aan de zuidkant liggen Duivendrecht, Diemen en Over-Diemen waarmee deze een natuurlijke afscheiding tussen Zuidoost en Diemen vormen. Stadsdeel Oost heeft een aantal sportparken, havengebieden, maar ook commerciële gebieden met restaurants, cafés, winkels en gezellige pleintjes.