Bastiaansplein 9
2611 DC DelftHuurprijs € 175.000 per jaar
Omschrijving
LOCATIE
De winkelruimte ligt in winkelgebied De Zuidpoort, onderdeel van het kernwinkelgebied van Delft. In De Zuidpoort zijn diverse nationale en regionale winkeliers gevestigd, zoals H&M, The Sting, Shoeby, MediaMarkt, Kruidvat en Jumbo.
De Zuidpoort is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, met meerdere bushaltes in de buurt en het centraal station van Delft op loopafstand. Tevens beschikt De Zuidpoort over een eigen parkeergarage met ruim 800 parkeerplaatsen.
HUURGEGEVENS
– Huurprijs: € 175.000,– per jaar, te vermeerderen met BTW.
– Datum aanvaarding: nader overeen te komen.
– Servicekosten: € 1.500,– per jaar, te vermeerderen met BTW.
– Huurperiode: 5 jaar plus 2 x 5 verlengingsjaren.
– Huurbetaling: per maand vooruit.
– Indexering: jaarlijks conform CPI reeks “Alle Huishoudens” (2015=100), voor het eerst één jaar na datum oplevering.
– Huurovereenkomst: ROZ model 2022, aangevuld met (complex specifieke) bepalingen van verhuurder.
– Zekerheidsstelling: bankgarantie/waarborgsom ten bedrage van 3 maanden huur, inclusief servicekosten, te vermeerderen met de geldende BTW.
– Staat van oplevering: nader overeen te komen.
– Voorbehoud: definitieve goedkeuring van verhuurder.
METRAGE
Circa 94 m² BVO begane grond + circa 761 m² BVO 1e verdieping = 855 761 m² BVO totaal conform NEN2580.
Kenmerken
Overdracht | |
---|---|
Prijs | € 175.000 per jaar |
Status | Beschikbaar |
Aanvaarding | in overleg |
Bouw | |
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Type Woning | Winkelruimte |
Kaart
Bekijk op kaartContact
Afspraak maken
Gerelateerd aanbod
Delft
Delft heeft een historische binnenstad. Binnen de geschiedenis van Nederland is Delft vooral bekend doordat Willem van Oranje er vanaf 1572 heeft geresideerd en er in 1584 werd vermoord. De Oranjes worden sindsdien traditioneel in Delft bijgezet. De bijnaam van Delft is de Prinsenstad. Delft en het Koninklijk Huis zijn al honderden jaren met elkaar verbonden. Het is de stad waar ‘Vader des Vaderlands’ Willem van Oranje in 1572 na zijn vlucht uit Breda kwam wonen en waar hij twaalf jaar later vermoord werd.
Ook de Gouden Eeuw was in Delft een bloeiperiode voor de economie, kunst en wetenschap. De stad had een belangrijk aandeel in de oprichting van de VOC in 1602 en was één van de zes steden waar een Kamer van de VOC gevestigd was. Het wereldberoemde Delfts Blauw ontstond in het 17 -eeuwse Delft én bekende Hollandse meesters als Johannes Vermeer, Pieter de Hooch en Carel Fabritius woonden of werkten er. Ook speelde Delft in de Gouden Eeuw een belangrijke rol in de wetenschap. Delftse wetenschappers als Hugo de Groot, Reinier de Graaf en Antoni van Leeuwenhoek worden nog steeds internationaal geroemd om werk.
Bekijk gerelateerde objecten